www.copsu.cz :: Vyrovnávání disproporcí mezi kraji (18.09.2019 - 02:00)

Vyrovnávání disproporcí mezi kraji

Úvodní stránka   O škole > Projekty > Ukončené projekty > Vyrovnávání disproporcí mezi kraji

Vyrovnávání disproporcí mezi kraji

Škola se účastnila daného projektu následujícími podprojekty, jejichž aktivity se realizují každý rok:

1. Odborné vzdělávání pedagogických pracovníků v oblasti číslicové a řídící techniky zaměřené na aplikaci ve výrobě a montáži

V rámci tohoto podprojektu probíhá 120-ti hodinové školení k rozšíření znalostí o činnosti,, funkcích, parametrech a programové a přístrojové struktury CNC techniky, znalostí a dovedností PLC a technologického programování, osvojení praktického ovládání a obsluhy CNC strojů a zejména osvojení didaktických zásad využití CNC techniky v procesu systémové výuky odborných předmětů a odborného výcviku. Pro účastníky je školení zdarma.

2. Odborné vzdělávání pedagogických pracovníků v oblasti komplexní automatizace a automatizační techniky

v rámci tohoto podprojektu probíhá 60-ti hodinové školení o základech logického myšlení, automatizačních prostředcích, sběrnici ASI, základech vizualizace technologických procesů a vlastních programovatelných automatech - HW, programové produkty pro PLC, kombinační a sekvenční logické funkce a fuzzy systémy. Pro účastníky je školení zdarma.

3. Odborné vzdělávání pedagogických pracovníků v oblasti komplexní automatizace a automatizační techniky

ovládání, obsluha programování CNC strojů - v rámci tohoto podprojektu probíhá 60-ti hodinové školení o struktuře, funkci a ovládání řídících systémů, obsluze CNC strojů, zásadách technologického programování, tvorbě NC programu a praktických aplikacích. Pro účastníky je školení zdarma.