Array ( [cs] => čeština (CS) [en] => english (EN) ) Array ( ) Array ( [0] => [1] => en [2] => about-us [3] => our-successes-and-student-works [4] => our-successes [5] => our-school-was-awarded-recommended-employer-66.html ) Array ( [0] => cs [1] => en )
Our School Was Awarded RECOMMENDED EMPLOYER | Copsu

www.copsu.cz :: Our School Was Awarded RECOMMENDED EMPLOYER (22.01.2021 - 19:36)

 
 

Our School Was Awarded RECOMMENDED EMPLOYER

 
Main page   About us > Our successes and student works > Our successes > Our School Was Awarded RECOMMENDED EMPLOYER

‹‹ back

During the meeting firms and academicians and students on Monday 13th October at the University of South Bohemia there were awarded the schools which prepare the graduates for employment in the best way. Our school was the FIRST of all schools there!

 
 

Slavnostní zahájení nového technického oboru Mechatronika na Přírodovědecké fakultě Jihočeské univerzity za účasti ministra průmyslu a obchodu Jana Mládka, vedení JČU, pražské ČVUT i řady významných zaměstnavatelů z regionu se stalo více než důstojným místem pro vyhlášení výsledků prvního ročníku soutěže DOPORUČENO ZAMĚSTNAVATELI, jehož pořadí ovlivňují samy firmy.  Ocenění je pečetí kvality a potvrzením od významných zaměstnavatelů, že absolventům těchto škol rádi nabídnou zaměstnání. Na hodnocení v Jihočeském kraji se podílela většina předních firem v čele se společnostmi jako Robert Bosch, Gama Group, nebo skupina ČEZ. Střední školy jsou vyhlašovány na úrovni krajů, fakulty vysokých škol potom celostátně v rámci ČR.

Pořadí středních škol pro rok 2014 v Jihočeském kraji:

1. Vyšší odborná škola, Střední škola a Centrum odborné přípravy, Sezimovo Ústí

2. Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola automobilní a technická, České Budějovice

3. Střední odborná škola strojní a elektrotechnická Velešín

 

Všechny tři oceněné školy v Jihočeském kraji také již aktivně se zaměstnavateli spolupracují. Jak říká ředitel vítězné Vyšší odborné školy, Střední školy a Centra odborné přípravy ze Sezimova Ústí Ing. František Kamlach: „Jsme zařízení s baťovskou kulturou a dlouhou tradicí spojení s výrobou, se kterou jsme kontakt nikdy nepřerušili. Nyní je moderní mluvit o duálním systému vzdělávání zahrnující propojení škol se zaměstnavateli, ale v tom my jen přirozeně a kontinuálně pokračujeme“.

Doporučeno zaměstnavateli

Organizátorem a vyhlašovatelem je Klub zaměstnavatelů ve spolupráci s webem Kampomaturite.cz. Ředitel Klubu zaměstnavatelů Pavel Hulák k prvnímu ročníku doplňuje: „DOPORUČENO ZAMĚSTNAVATELI je nejen značka, která pomůže uchazečům o studium a jejich rodičům v orientaci, kde získat kvalitní vzdělání s vysokou pravděpodobností dobrého zaměstnání, ale také projektem podporujícím orientaci na správné obory a přispívajícím ke zlepšení komunikace mezi školami, jejich zřizovateli a firmami, kterým stále chybí vhodní kandidáti na celou řadu profesí. Připravena je také výměna zkušeností, ale i praktické zapojení odborníků z firem do výuky, či nahlédnutí pracovníků škol, nebo samotných studentů a učňů do výroby“.

 

KONTAKT PRO DALŠÍ INFORMACE:

Klub zaměstnavatelů o.p.s. – organizátor ocenění Zaměstnavatel roku

Pavel Hulák, ředitel

Tel: 604 232 251, mail: pavel.hulak@klubzamestnavatelu.cz , web: www.klubzamestnavatelu.cz

NEWS

19.05.2017

Our Students Passed Nuclear Graduation Exam

 
09.05.2017

The Peri-urban Camp Offer

 
09.05.2017

The Excursion in the Nuclear Power Plant of Temelín

 
27.04.2017

The Students´Success in the Regional Round of SOČ

 
 

© Copyright 2011 COPSU.cz, All rights reserved.